Nota prawna
Szkolenia Partner Oprogramowanie Literatura
Strona główna
Nota prawna
Stan 01.06.2011
 
  § 1
Witryna  www.kaskady.com.pl  jest wszechstronnym portalem z branży techniki grzewczej, promująca nowoczesne urządzenia, rozwiązania i technologie.
 
             § 2
Niniejszy portal przeznaczony jest przede wszystkim dla architektów i projektantów do celów edukacyjnych, szkoleniowych oraz jako narzędzie do wsparcia prac projektowych na rzecz firmy Viessmann, 
 
§ 3
Zawarte informacje i materiały z powodzeniem mogą być wykorzystywane także przez inwestorów, wykonawców, serwisantów, osoby kształcące się i inne.
 
§ 4
Wszystkie zamieszczone dokumenty, pliki i materiały pomocnicze pochodzą głównie ze zbiorów firmy Viessmann, bądź wykonane są przez osoby trzecie na podstawie ich najlepiej posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.
 
§ 5
Ostateczne wykorzystanie przez użytkowników witryny zamieszczonych informacji i materiałów do celów komercyjnych winno być uzgodnione z firmą Viessmann.
 
§ 6
Pełną odpowiedzialność za stan zgodności produktów z prawem budowlanym obowiązującym na terenie Rzeczyposoplitej Polskiej ponosi Viessmann Sp. z o.o..
 
§ 7
Zastrzega się możliwość promocji i przyznawania uznaniowych certyfikatów witryny markom firm w branży grzewczej, chłodniczej, budowlanej, informatycznej, projektowej, szkoleniowej, narzędziowej, konstrukcyjnej, na rynku usług i innych, które wnoszą istotną wartość w rozwój nowoczesnych i proekologicznych technologii oraz reprezentują wysoki poziom pracy.
 
§ 8
Wśród wyżej wymienionych firm, nie będą uwzględniane te, które są w bezpośredniej konkurencji w stosunku do firmy Viessmann.
 
§ 9
Niniejsza witryna jest pod zarządem dr inż. Adolfa Mirowskiego .
 
 
Strona główna  |   Twoje konto  |   Mapa serwisu  |   Pomoc  |   Regulamin  |   Nota prawna  |   Kontakt © 2012 kaskady.com.pl - VIESSMANN
Wykonanie i obsługa: www.swmedia.eu